KONST / Litografier / Färglitografi 16606045
nr 1660 6045
Färglitografi
Euro 92, Fotbolls EM 10-26 Juni. Signerad, färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Med dedikation, Bladets mått: 67x45cm, yttermått inklusive ram: 83x63
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:22:08
25/11 12:21:54